Citizen BN0269-50W Eco-Drive Erkek Kol Saati
Vade farksız 9 taksit
Marka
Stok Kodu
BN0269-50W
Fiyat
22.304,17 TL + KDV
Kargo Ücretsiz
24.088,50 TL
26.765,00 TL
(%10)
*Vade farksız 2.676,50 TL den başlayan taksitlerle!
STOKTA VAR
Citizen BN0269‑50W
Yetkili Satıcı
Mağazamız Hakkında
Cam : Safir Kristal
Mekanizma : Eco Drive
Kasa Çapı : 41 mm
Takvim : Var
Lug Aralığı : 20 mm