Citizen EM0506-77A Eco-Drive Kadın Kol Saati
Vade farksız 9 taksit
Stok Kodu
EM0506-77A
Fiyat
10.555,83 TL + KDV
Kargo Ücretsiz
11.400,30 TL
12.667,00 TL
(%10)
*Vade farksız 1.266,70 TL den başlayan taksitlerle!
Zarif iki tonlu (rose gold ve gümüş) paslanmaz çelik kasası ve krem-beyaz kadranıyla şıklığı ön plana çıkarır. Eco‑Drive teknolojisi sayesinde güneş ve yapay ışıkla çalışarak pil değişimine ihtiyaç duymaz. 32 mm çapındaki ince ve hafif yapısı, 50M su geçirmezlik ve dayanıklı kristal camıyla günlük kullanım için ideal bir seçenektir.
Yetkili Satıcı
Mağazamız Hakkında
Cam : Mineral Kristal
Mekanizma : Eco Drive
Kasa Çapı : 37 mm
Takvim : Yok
Lug Aralığı : 16 mm